top of page

קבוצת רויאל ישראל ניקיון 

חברת ניקיון ארצית בעלת סניפים ברחבי הארץ.

קבוצת רויאל ישראל מבצעת ניקיון שוטף לכל סוגי הלקוחות במשק על פי תוכנית ניקיון המתאימה לסוג השירות הספציפי.

עובדי הניקיון מבצעים ניקיון יומי אשר יכלול את כל הפרמטרים באתר על פי תוכניות ניקיון מוסדרות ומוכנות על ידי מנהל הדרכה בקבוצת רויאל ישראל ניקיון.

שירותי ניקיון 

קבוצת רויאל ישראל מספקת שירותי ניקיון הכוללים בתוכם

את מוצרי הניקיון, מיכון מקצועי והדרכה מקצועית ברחבי הארץ.

אנו נותני הפתרונות למגוון לקוחות עסקיים כגון:

קוקה קולה ישראל -
מליסון ישראל -

למה חשוב לבחור חברת ניקיון מומלצת?

מחפשים שירותי ניקיון למשרדים או למפעלים שלכם? זקוקים לעבודות ניקיון במרכזי מסחר גדולים ורוצים לוודא שאתם שוכרים את החברה הטובה ביותר למשימה? בשוק הישראלי כיום פועלות מספר רב של חברות ניקיון ועבודות שונות, אך איך אפשר לדעת מי היא חברת ניקיון מומלצת? מה מאפיין אותה? ומה הופך חברת ניקיון לעסקים לחברה מומלצת ששווה להשקיע דווקא בה?

אם אתם רוצים לקבל תשובות על כל השאלות האלו, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא. כאן למטה תוכלו למצוא את כל המאפיינים שהופכים חברת שירותי ניקיון לחברה מומלצת. 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

חברת ניקיון למפעלים חייבת להיות בעלת ניסיון בעבודות מסוג זה

 
במידה והחלטתם שהגיע הזמן לחפש חברת ניקיון למפעלים או לכל אתר עבודה גדול במיוחד, חשוב שתבדקו את הניסיון של החברה בניקוי מקומות מסוג זה. עבודות ניקיון ותחזוקה של חללים ומרחבים גדולים היא שונה בתכלית מעבודות ניקיון במשרדים או במבנים קטנים ומרוכזים יותר. החלקים שאותם צריך לנקות הם לרוב פזורים או מורכבים יותר, וחברות ללא ניסיון בתחום זה עלולות לעיתים לגרום ליותר נזק מתועלת.

לכן, אחד הדברים הראשונים שאתם חייבים לבצע לפני שאתם מחליטים על חברת ניקיון שתעניק לכם שירותים באופן קבוע הוא לשאול ולבחון האם יש להם ניסיון בעבודות במפעלים, מרכזים מסחריים ועסקים גדולים במיוחד. רק עסקים בעלי ותק בניקיון חללים ומרכזים מסוג זה יוכלו להעניק לכם את שירותי הניקיון הטובים ביותר, כאלו שיוכלו להשאיר אתכם בראש שקט ולאפשר לכם להגיע בשמחה לעבודה בכל יום מחדש. 

חברת ניקיון לעסקים ותיקה היא חברה שכדאי לבחור בה


גם אם המשרדים שלכם קטנים יחסית או שיש לכם מפעל בוטיק שמתמחה בדבר אחד בלבד, כדאי ואף חשוב לבחור להעסיק חברה בעלת ותק בעבודות ניקיון לעסקים. משימת ניקיון לעסקים היא שונה מאוד מניקיון בתים פרטיים, היא לוקחת יותר זמן ולרוב תדרוש יותר מאיש מקצוע אחד על מנת לסיים את העבודה בזמן ועוד לפני יום המחרת. אל תפחדו לבדוק מהן שנות הניסיון שיש לאותה חברה והאם הם כבר ביצעו עבודות ניקיון למשרדים וחללים עסקיים קטנים בעבר. 

כשאתם שוכרים את שירותם של חברת ניקיון מנוסה, אתם שוכרים גם את הידע שהם צברו לאורך השנים. אותו ידע ישמש אותם גם בטיפול בנכס שלכם, ואתם תרגישו זאת כבר לאחר הניקיון הראשוני. אנשי מקצוע וחברות מנוסות יודעים בדיוק איך לייעל את העבודה שלהם, באילו חומרים להשתמש על מנת להגיע לתוצאות הטובות והנקיות ביותר, מהם המקומות הקטנים שאנשים אחרים היו אולי מפספסים וכיצד לתת את הטאצ׳ הקטן והסופי הזה שישאיר ריח טוב ואווירה נקייה ונעימה באמת. 

שירותי ניקיון לעסקים – העדיפו חברה שמתאימה את עצמה לצרכים שלכם


בישראל פועלים עסקים במגוון תחומים רחב, וישנם מקרים רבים שבהם הצורך שלהם בשירותי ניקיון משתנה בצורה דרסטית. למשל, משימות הניקיון של מפעלים יהיו שונות מאוד ממשימות הניקיון של משרדים או חנויות. גם בתוך עסקים מאותה קטגוריה יכולים להיות הבדלים. לדוגמא: משרדים שבהם העובדים נמצאים בבית במרבית ימי השבוע יזדקקו לשירותי ניקיון בתדירות פחותה ממשרדים שבהם העובדים נמצאים בכל יום מחדש במשרד, עובדים בו ואוכלים בו בצורה קבועה. כמו שירותים רבים, גם שירותי ניקיון יכולים להיות וורסטיליים ולהשתנות בין לקוח ללקוח.

בכדי לוודא שאתם מקבלים את השירות שאתם באמת צריכים, חשוב שתבחרו בחברת ניקיון לעסקים שיתגמשו ויתאימו את עצמכם לצרכים שלכם. בכדי לעשות זאת, כדאי שגם אתם תבינו בדיוק מה אתם מחפשים. האם אתם זקוקים לשירותי ניקיון יומיים? האם אתם רוצים שאנשי הניקיון יעברו על נקודות מסוימות וידלגו על נקודות אחרות, רגישות יותר? מהן שעות העבודה שהכי מתאימות לכם? האם יש חומרים שעלולים להפריע לכם בעבודה, ולכן חשוב שהעובדים לא ישתמשו בהם? ברגע שתבהירו לעצמכם את הצרכים שלכם, תוכלו להפנות אותם אל אותה חברה ולראות האם היא יכולה לעמוד בהם. במידה וכן – תוכלו לדעת שמדובר בשירותי ניקיון ששווה להשקיע בהם ולהשתמש בהם לאורך זמן. 

אל תפחדו לבדוק ולבחון את איכות העבודה

 
בסופו של היום, אתם מזמינים שירותי ניקיון מסיבה אחת ברורה: להוריד מעצמכם את המשימה הזו ולהיות בטוחים שיש אנשי מקצוע שיטפלו בנושא הניקיון במקומכם. מגיע לכם להנות מהניקיון המדויק ביותר, זה שמגיע לכל פינה ויאפשר לכם להתחיל את יום העבודה החדש במקום נעים ונקי. 

לכן, מותר לכם לחפש ולבדוק את איכות העבודה שאתם מקבלים, בכדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את התמורה האיכותית ביותר עבור הכסף שלכם. תוכלו לחקור זאת באמצעות תמונות שאותו עסק מפרסם באתר שלו או באמצעות חוות דעת של לקוחות קודמים של אותה חברה.

 

גם כשאתם מחפשים שירותי ניקיון אסור להתפשר על השירות 


בעלי עסקים רבים לא חושבים על הנקודה הזו, אבל גם כשאתם מזמינים שירותי ניקיון קבועים לעסק או למתחם שלכם מגיע לכם להנות משירות טוב. זוהי זכותכם המלאה להנות מהתקשורת ביניכם לבין אנשי המקצוע שדואגים לחלל שלכם, לקבל מהם חיוך, מילה טובה ולראות שבאמת אכפת להם מהמקום ומהעבודה שהם עושים. בסופו של דבר מדובר בשירות לכל דבר ועניין, וגם הוא צריך להתבצע ברוח טובה ובמקצועיות. אסור להתפשר על השירות שאתם מקבלים, הן בניקיון עצמו והן בתקשורת עם האנשים שמגיעים אליכם לעסק בכל יום מחדש. 

מחפשים חברת ניקיון משרדים? בחרו בחברת נקיון מומלצת


כל חברה יודעת שהמשרדים שלה היא ממש כמו הבית שלה, לפחות בשעות שבה העובדים נמצאים ועושים את עבודתם החשובה. בדיוק כפי שהייתם רוצים להביא את איש המקצוע הטוב ביותר לטפל בבית שלכם, למה לא לפעול באותה צורה גם במשרד? לכן, כשאתם מחפשים חברת ניקיון משרדים, כדאי לבחור בחברת ניקיון שמגיע עם כמות ממליצים מרשימה. רק כך תוכלו לוודא שאתם נמצאים בידיים טובות באמת.

הנקודה הזו נכונה עבור כל בעלי העסקים – אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את חברת הניקיון הטובה ביותר עבורכם היא לקרוא ביקורות וחוות דעת של לקוחות קודמים שלה. ההמלצות יוכלו להעניק לכם מידע חשוב על השירות שהם מעניקים, להבין האם המחירים שלהם הגיוניים ביחס לתמורה שהם מעניקים ללקוחות, כיצד היה השירות שהעובדים והמנהלים העניקו להם, האם מדובר בחברה שניתן לקבל את שירותיה לאורך זמן ועוד. אנחנו ממליצים לכם בחום להקדיש לכך זמן ולעבור על ההמלצות וחוות הדעת השונות בכדי שתהיו רגועים שאתם מבצעים את הבחירה הטובה ביותר עבור העסק שלכם. 

 

אנחנו ב״רויאל גרופ״ מקווים שהצלחנו להסביר  מה הופך חברת ניקיון לעסקים, משרדים ומרכזי מסחר לחברה שכדאי לעבוד דווקא איתה. במידה ועדיין לא מצאתם את חברת הניקיון הטובה ביותר עבור העסק שלכם, אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. החברה שלנו הינה בעלת ניסיון נרחב בהענקת שירותי ניקיון ותחזוקה לעסקים שונים ומגוונים ברחבי הארץ. חברתנו מכילה כ-2,500 עובדים מסורים שיודעים כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. במידה ותרצו לשמוע פרטים נוספים, ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון: 072-3313401. 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

חברת ניקיון מומלצת.webp
חברת ניקיון מומלצת.webp

כל עובדי הניקיון של רויאל עוברים הדרכה וחניכה מקצועית בטרם כניסתם לעבודה ולכל עובד מוסרים ביד את תכנית העבודה, מסבירים את הדגשים, את סדר הפעולות ואת התוצאה הסופית המתבקשת בסוף יום העבודה אתר נקי ומצוחצח. במקביל אצל הלקוח מועברת לעובד הניקיון גם הדרכה בטיחותית ומתועדת.

 

לכל קבוצת לקוחות יש מנהל שירות אזורי מטעם הסניף המקומי אשר משמש נציג החברה ותפקידו לנהל את מערך השירות ,לבצע ביקורות איכות על פי תוכנית הניקיון לגבות את השירות במקרים של היעדרות ולשמש כתובת בלתי אמצעי לתלונות לקוח או לבקשות לקוח.

האתר הוא המבצר והאוצר של הקניין הרוחני של העסק שלנו, הפקדת מפתחות המשרד בידי עובד הניקיון היא החלטה חשובה ביותר. קבוצת רויאל ישראל היא קבוצה אשר כל עובדי הניקיון המועסקים בה עוברים מבחני אמינות ומהימנות באמצעות מבדק ייעודי BI מבית חברת מידות. באמצעות המבדק ניתן בנקל מחד, לחשוף ולגלות נקודות ציון בעייתיות ברקע של העובד ניקיון ומאידך להתחזק מרמת האמינות של עובד הניקיון.

Brompton Factory003.jpg
officetumb.jpg
rossevelt-field-mall.jpg
bottom of page