קבוצת רויאל ישראל ניקיון 

חברת ניקיון ארצית בעלת סניפים ברחבי הארץ.

קבוצת רויאל ישראל מבצעת ניקיון שוטף לכל סוגי הלקוחות במשק על פי תוכנית ניקיון המתאימה לסוג השירות הספציפי.

עובדי הניקיון מבצעים ניקיון יומי אשר יכלול את כל הפרמטרים באתר על פי תוכניות ניקיון מוסדרות ומוכנות על ידי מנהל הדרכה בקבוצת רויאל ישראל ניקיון.

 ניקיון 

קבוצת רויאל ישראל מספקת שירותי ניקיון הכוללים בתוכם

את מוצרי הניקיון, מיכון מקצועי והדרכה מקצועית ברחבי הארץ.

אנו נותני הפתרונות למגוון לקוחות עסקיים כגון:

fe7b6e683c67491afb243150428befbc.png

כל עובדי הניקיון של רויאל עוברים הדרכה וחניכה מקצועית בטרם כניסתם לעבודה ולכל עובד מוסרים ביד את תכנית העבודה, מסבירים את הדגשים, את סדר הפעולות ואת התוצאה הסופית המתבקשת בסוף יום העבודה אתר נקי ומצוחצח. במקביל אצל הלקוח מועברת לעובד הניקיון גם הדרכה בטיחותית ומתועדת.

 

לכל קבוצת לקוחות יש מנהל שירות אזורי מטעם הסניף המקומי אשר משמש נציג החברה ותפקידו לנהל את מערך השירות ,לבצע ביקורות איכות על פי תוכנית הניקיון לגבות את השירות במקרים של היעדרות ולשמש כתובת בלתי אמצעי לתלונות לקוח או לבקשות לקוח.

האתר הוא המבצר והאוצר של הקניין הרוחני של העסק שלנו, הפקדת מפתחות המשרד בידי עובד הניקיון היא החלטה חשובה ביותר. קבוצת רויאל ישראל היא קבוצה אשר כל עובדי הניקיון המועסקים בה עוברים מבחני אמינות ומהימנות באמצעות מבדק ייעודי BI מבית חברת מידות. באמצעות המבדק ניתן בנקל מחד, לחשוף ולגלות נקודות ציון בעייתיות ברקע של העובד ניקיון ומאידך להתחזק מרמת האמינות של עובד הניקיון.

Brompton Factory003.jpg
officetumb.jpg
rossevelt-field-mall.jpg